Perşembe 23 Ocak 2020

İNTERNET CAFE SİSTEMLERİMİZ İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN...
0212 621 8898

Giriş Kayıt

Kullanici Girisi

Kullanici Adi *
Sifre *
Beni Hatirla

Yeni Kullanici

(*) Isaretli alanlarin Doldurulmasi Zorunludur.
Adiniz *
Kullanici Adi *
Sifre *
Sifre Onay *
E-mail *
E-mail Onay *

İnternet Cafe Kurulumu Özel

İnternet Cafe Kurulumu konusunda uzmanlığımızla birleşen tecrübe birikimimiz ve bu mesleğe gönül vermiş profesyonel ekibimiz ile sektörde 10. yılımıza girmek üzere olmamızın gururunu yaşıyoruz.

Bu yolda bizi yanlız bırakmayan ve kuruluşumuzdan bu yana bizimle çalışan tüm müşterilerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Bunu aynı zamanda müşterilerilerimizin karşısına onları sürekli kâr elde etmek zorunda olduğumuz para makineleri gibi görmek yerine internet cafelerinde yaşadıkları sorunlara kendi işletmemiz gibi yaklaşmak, tüm sorunlarını kendimize mâl etmemize borçluyuz.

İnternet Cafe Kurulumu son bir yıldır clone yapmayı öğrenip "ben profesyonel oldum" diyen ve piyasayı bulandıran kişilerin yarattığı zararları telafi eden bir durumla biraz can sıkıcı bir hâl almış bulunmakta. Sektör lideri olmamız birçok ucuz taklidimizin olmasına yol açmakta ve bu kişiler siz değerli internet cafeci müşterilemizin zamanına ve parasına mal olmaktadır. Bu kişilerin bir kısmı internet cafe kurulumu yaptığımız müşterilerimizden aldığı/çaldığı verilerle iş yapmaya çalışırken bir kısmı da sistemlerimizin popüleritesini ve ününü duyarak inceleme altına alıp birebir bir taklidini yapma gayretinde olan çantacı tabir ettiğimiz kişiler olmaktadır. Hatta bazıları halihazırda bizim bünyemizde çalıştığını, daha önce bizim ekibimizde olduğunu iddia etmekte veya ToXA Sistem'den geldiğini söyleyerek internet cafecilerimizi aldatmaya çalışmaktadır. ToXA Sistem olarak biz taklit edilen olmaktan dolayı son derece memnunuz. Bu bizim ne kadar kaliteli ve doğru çalıştığımızın öncelikle kendimize ve sonra müşterilerimize hatırı sayılır bir kanıtıdır. Fakat üzülerek belirtmek isteriz ki bu tür kişilerin kurduğu sistemler görüntüde benzer fakat işlevsellikte sınıfta kalan, size sorun ve sıkıntı üretmekten başka bir işe yaramayan amatör sistemlerdir. ToXA Sistem olarak size tavsiyemiz bu kişilerden uzak durmanız ve bizim adımızı, markamızı, bize ait bir veri veya yazılımı kullanarak işletmenizde internet cafe kurulumu yapmaya teşebbüs eden kişileri bize bildirmenizdir. Bu kişi ya da kişiler hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılacak ve bu bildiriminiz size tamamen ücretsiz internet cafe kurulumu hizmeti de dahil sunduğumuz birçok hizmetten çok cazip koşullarla faydalanma avantajı sağlayacaktır. ToXA Sistem olarak biz internet cafe kurulumu ve teknik destek hizmetleri veren İLK ve TEK KURUMSAL ve MARKASI TESCİLLİ firmayız. Bu da size ve bu sektöre ne kadar inandığımızın ve ciddi çalıştığımızın kanıtıdır. Bu yazının tüm amacının siz internet cafe işletmecilerini korumak ve zarar görmenize engel olmak olduğuna inandığınız ve sabırla okuduğunuz için ayrıca teşekkür ederiz. ToXA Sistem ile çalışan her internet cafe özeldir ve bu özelliği sürdürmeniz için hiç durmadan yenilenmeye ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

 

İnternet Cafe Kurulumu başlıklı yazımızdan...

Okunma 3357 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 26 Şubat 2014 18:49

Yorum Ekle