Perşembe 23 Ocak 2020

İNTERNET CAFE SİSTEMLERİMİZ İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN...
0212 621 8898

Giriş Kayıt

Kullanici Girisi

Kullanici Adi *
Sifre *
Beni Hatirla

Yeni Kullanici

(*) Isaretli alanlarin Doldurulmasi Zorunludur.
Adiniz *
Kullanici Adi *
Sifre *
Sifre Onay *
E-mail *
E-mail Onay *

İnternet Kafeciden Örnek Kampanya Özel

Gaziantep'te internet kafe işletmecisi Yusuf Mavigök başlattığı "Bir Kapakta Sen At" kampanyası ile engelli vatandaşların umudu oldu.

İşyerinin önüne koyduğu kutunun üzerine, "Mavi kapakları buraya atalım" yazarak kapak toplayan Yusuf Mavigök, amacının engellilere tekerlekli sandalye hediye etmek olduğunu söyledi. Yazıyı gören vatandaşlar ise ellerinde bulunan su şişelerinin kapaklarını veya yolda buldukları kapakları getirip kutuya atarak Mavigök'e destek oluyorlar. Kampanyanın yeni başladığını belirten Yusuf Mavigök, vatandaşların ilgisinden memnun olduğunu ifade etti.

Herkesin bu konuda duyarlı olmasını isteyen Yusuf Mavigök, "Kapak toplamamızın amacı engelli arkadaşlarımıza yardımcı olmaktır. Ayrıca bu sayede daha temiz çevre bilincini de oluşturmak istiyoruz. Vatandaşlar güzel bir davranış göstererek kapakları getirip kutuya atıyorlar. Topladığımız kapaklarla engelli vatandaşımızı tekerlekli sandalye sahibi yapacağız. Bir tane tekerlekli sandalye alabilmemiz için 12 bin tane mavi kapak toplamamız gerekmektedir" dedi.

Okunma 3044 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 26 Şubat 2014 18:50

Yorum Ekle